On puc trobar les Dulses? Llistat d’establiments

On puc trobar les Dulses? La botifarra dolça cuita

foto dulses

ANGLÈS

Carnisseria Manel carnisseriamanel.com

BANYOLES

Xarcuteria i Carnisseria Pere Roca www.pereroca.net

BELLCAIRE D’EMPORDÀ

Carnisseria Santi Capell

BESALÚ

Carnisseria Estela

BLANES

Can Queldra  www.canqueldra.com

CALONGE

Carnisseria Perpiña

CASSÀ DE LA SELVA

Lloveras Xarcuters www.lloverasxarcuters.cat

FIGUERES

Carnisseria Joan Vila Plana Carnisseria Joan Vila Plana

Carnisseria Martí Giró http://www.can-marti.com

GIRONA

Can Juandó  www.canjuando.net

Carnisseria Gironell  www.gironell.cat

Fleca Cal Negre

L’ARMENTERA

Carnisseria Sart www.carnisseriasart.com

LLAGOSTERA

Carns Esteve  www.carnsesteve.com

LLANÇÀ

Carnisseria Valls Carnisseria Valls

PALAFRUGELL

Tocineria Mario  Tocineria Mario

PALAMÓS

Carnisseria Santiago Pats

PERALADA

Carnisseria Can Navarra www.carnisseriacannavarra.com

PORQUERES

Carns i Embotits Can Paliro Mata www.canpaliro.cat

SANT CLIMENT SESCEBES

Carnisseria Xarcuteria Pelai  www.pelai.com

SANT FELIU DE GUÍXOLS

Can Miquel  www.canmiquel.cat

Xarcuteria Sole www.xarcuteriasole.com

SANTA PAU

Casa Daniel Casa Daniel

TORROELLA DE MONTGRÍ

Carnisseria Seli www.carnisseriaseli.cat

VILABERTRAN

Can Modest Vilabertran

VILALLONGA DE TER

Carnisseria Xarcuteria Can Blanch www.canblanch.com

 

Si vols més informació de les Dulses: Botifarra dolça cuita et deixem aquest enllaç. www.puntdecarn.com/dulses